Anunț licitație publică deschisă cu strigare

Primăria comunei Ungra, județul Brșsov, organizează în condițiile Hotărârii Guvernului României nr. 841/1995 privind procedurile de transmitere fără plată și de valorificare a bunurilor aparținând instituțiilor publice, cu modificările și completările ulterioare, licitația publică deschisă cu strigare, având ca obiect al vânzării autoturismul Dacia Duster, afectat de daună totală în urma unui eveniment rutier (data primei înmatriculări 25.10.2016).

Licitația se va desfășura la sediul Primăriei comuna Ungra, județul Brașov, în data de 11.12.2019, ora 10.00.

Informații suplimentare: tel./fax 0268/248211, email: primariaungra@yahoo.com, Compartimentul Financiar-Contabil, Impozite și Taxe locale, Achiziții Publice.