Alegeri locale 2020

Hotărâri Birou electoral de circumscripție Nr. 54 – Comuna Ungra

• Hotărârea nr. 17 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii doamnei Noaghiu N. Andreea Maria pentru funcția de PRIMAR, propunere efectuată de candidat independent. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 16 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii doamnei Noaghiu N. Andreea Maria pentru funcția de CONSILIER LOCAL, propunere efectuată de candidat independent. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 15 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI ASOCIATIA PARTIDA ROMILOR ”PRO EUROPA”. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 14 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI PRO ROMANIA. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 13 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI Alianța U.S.R.-PLUS. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 12 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI A.D.N. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 11 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI P.S.D. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 10 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI P.P.U. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 9 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI P.M.P. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 8 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI P.N.L. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 7 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea listei de candidați pentru Consiliul Local Ungra din partea PARTIDULUI A.L.D.E. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 6 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii domnului RASU P. CRISTEL pentru functia de PRIMAR al COMUNEI UNGRA, propus de PARTIDUL PRO ROMANIA. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 5 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii domnului OPREA N. NICOLAE DAN pentru functia de PRIMAR al COMUNEI UNGRA, propus de PARTIDUL ALTERNATIVA PENTRU DEMNITATEA NATIONALA. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 4 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii domnului STANCIU I. TRAIAN pentru functia de PRIMAR al COMUNEI UNGRA, propus de PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 3 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii doamnei IANCĂU C. ROXANA pentru functia de PRIMAR al COMUNEI UNGRA, propusa de PARTIDUL MISCAREA POPULARA. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 2 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii domnului SCHIOPU M. SILVIU-MIRCEA pentru functia de PRIMAR al COMUNEI UNGRA, propus de PARTIDUL NATIONAL LIBERAL. – Click aici pentru vizualizare.

• Hotărârea nr. 1 din data de 18.08.2020 a Biroului electoral de circumscripție Nr. 54, privind admiterea candidaturii doamnei BADILA I. MARIANA pentru functia de PRIMAR al COMUNEI UNGRA, propusa de ASOCIATIA PARTIDA ROMILOR ”PRO EUROPA”. – Click aici pentru vizualizare.